סורקי ברקוד

 חברת מאזני שקל, שותפה מובילה בארץ ובעולם של DATALOGIC חברת סורקי הברקודים המובילה

מאזני שקל מציעים סורקי ברקוד מהמתקדמים בשוק, שיתאימו לצרכים השונים של כל עסק. באתר תוכלו למצוא מבחר של סורקי ברקוד שונים, כשכל אחד מציע מאפיינים טכניים שונים.

מאזני שקל מציעה מגוון רחב של סורקים, כך שגם אם אתם בעלי עסק פרטי, חנות, או מפעל תעשייתי, תוכלו למצוא את מבוקשכם בקלות.

אנחנו מחזיקים בחברות הטובות בעולם לסורקי ברקודים, שיענו על כל צורך ויהפכו את עבודתכם ליעילה ומוצלחת. חברות המתקדמות בעולם מבטיחות טכנולוגיה עכשווית ומודרנית, שתהפוך את העבודה למתקדמת ומהירה.

הבסיס לכל עסק שעובד בצורה חלקה הוא סריקה נכונה של מוצרים. סורק ברקוד מוצלח יכול להיות גורם מכריע בניהול המלאי, ניהול התשלום בקופה, מעקב אחר מוצרים וכן הלאה. סורק הברקוד הוא הפנים של כל עסק. אף אחד מאיתנו לא היה רוצה להגיע לקופה ולמצוא את עצמו מתעכב בזמן שהברקוד לא קולט את קוד המוצר. ברקוד שקורא ממרחק רב, בזמן קצר, ובזוויות שונות נותן לעסק תדמית מקצועית ומודרנית.

אז אילו סוגי סורקי ברקוד קיימים, ולמה משמש כל סוג?

סורקי ברקוד שולחניים – מדובר בסורקים נייחים שמחוברים לשולחן. הסורק הוא אמנם קטן אבל בעל ביצועים מצוינים, נוח לתפעול ולשימוש, ויכול לסרוק ממגוון מכשירים (פלאפונים, טבלט וכן הלאה). הסורק מתאים לחנויות קטנות עד בינוניות. סריקת הברקוד מתבצעת בצורה נוחה, ללא צורך במאמץ. הסורק עובד במגוון זוויות שונות, ומקל את עבודתו של הקופאי או המוכר. סורקי ברקוד שולחניים מגיעים בגדלים שונים, בהתאם לצורך ואופן השימוש. קיימים סורקים בעלי הצלבת לייזר, תכונה שעוזרת לסרוק את הברקוד באופן חלק וללא עיכובים.

בנוסף, קיימים סורקים שניתן להזיז ולשנות בהתאם לזוויות, מה שמקל על הסריקה בזוויות מאתגרות. תכונה זו הופכת את הסורק שולחני לדומה לסורק ידני. רוב הסורקים יוכלו להתמודד גם עם איכות ברקוד נמוכה, ולסרוק אותו בהצלחה.

סורקי ברקוד ידניים – סורקים אלה מתאימים בעיקר לחנויות, עמדות מכירה, ולשימוש משרדי – בגלל משקלם הקל. הם נוחים, מעוצבים, ובעלי ביצועים מצוינים. סורקים אלה מגיעים עם סטנד ועם אחריות של 3 שנים, כך שאתם יכולים להיות רגועים. סורק הברקוד הידני מתאים לשימוש יומיומי, כאשר ניתן להניח אותו על הסטנד בזמן שלא נעשה בו שימוש. סורקי הברקוד הידניים יכולים לסרוק ברקודים בגדלים שונים, ומתאימים לשימושים שונים בגלל יכולותיהם הגמישות.

סורקי ברקוד תעשייתיים – אם המוצר לא יבוא אל הסורק, הסורק יבוא אל המוצר. קיימים סורקי ברקוד לצרכים תעשייתיים שהם אלחוטיים, לצד סורקים חוטיים, הבחירה בידיים שלכם. הסורקים התעשייתיים מתאפיינים בסריקה ממרחקים גדולים, אפילו עד 3 מטרים. קיימים סורקים מסוג PowerScan, שמציגים מספר רב של סורקים עם יכולות שונות ומגוונות. מדובר בסורקים מוקשחים במיוחד לתחום התעשייתי, בטכנולוגיה של לייזר, שיכולים לסרוק ממרחק של 50-100 מטרים. הדבר יכול להיות שימושי כשעובדים במחסן בו מאוחסנות חבילות כבדות בגובה, או במרחק רב. תוכלו לבחור בין מגוון של סורקי ברקודים, בהתאם לאופי ניהול המלאי.

המבחר רחב, והבחירה עלולה להיות מבלבלת. קיימים סורקים מאוד דומים בעלי שוני קל, ומפרט טכני רחב. במידה ואתם לא בטוחים באיזה סורק ברקוד לבחור, תמיד תוכלו להתייעץ עם שירות הלקוחות המיומן שלנו, שיעזור לכם במהירות המרבית. נוכל להתאים עבורכם את הסורק הנכון, בהתאם לצורך של בית העסק, על מנת לספק לכם את התוצאות הטובות ביותר, בזמן הקצר ביותר. מה שבטוח, שלא משנה באיזה סורק תבחרו, אתם יכולים להיות רגועים שמדובר בסורקים המתקדמים, האמינים והמקצועיים ביותר בשוק.